Dachowanie samochodu osobowego Kościelisko ul.Salamandra

W niedzielny wieczór o godz. 18:25 nasza jednostka została zadysponowana na ul. Salamandra w Kościelisku, gdzie miało dojść do dachowania samochodu osobowego. Do zdarzenia wyjechaliśmy zastępami GBARt Merdedes i GCBARt Scania, zadysponowano również zastęp z JRG Zakopane.

Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu okazało się że w wyniku poślizgu i najechania na strome pobocze doszło do przewrócenia auta na dach. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia przystąpiliśmy do opatrzenia kierowcy, który o własnych siłach opuścił samochód. Mężczyzna na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Dalsze czynności podjeła Policja a my na ten czas kierowaliśmy auta na objazdy ze względu na zablokowaną drogę. Po zakończeniu czynności auto zostało zabrane przez pomoc drogową, a ruch na drodze przywrócony.

Fot. Materiały własne