Kolizji dwóch samochodów na ul. Nędzy Kubińca.

Wczorajszego wieczoru o godz. 18:12 nasza jednostka została zadysponowana do kolizji dwóch samochodów na ul. Nędzy Kubińca. Do zdarzenia wyjechał zastęp GBARt Mercedes oraz zastęp JRG Zakopane.

Po dotarciu naszego zastępu na miejsce, działania ratownicze prowadził już Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Do kolizji doszło poprzez najechanie jednego z samochodów na tył drugiego samochodu podczas wykonywania manewru skrętu. W wyniku kolizji jedna osoba została poszkodowana. Strażacy wspólnie z ZRM wyciągnęli z auta osobę poszkodowaną na nosze, a następnie karetką przetransportowano ją do szpitala. Nasze działania polegały na udzieleniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej oraz kierowaniu ruchem na czas działań prowadzonych przez Policję.

Fot. Piotr Korczak