NA STRAŻY UŚMIECHU Podsumowanie

Za nami bardzo pracowite tygodnie, a mianowicie zakończyła się nasza akcja Mikołajkowa ,,NA STRAŻY UŚMIECHU,, chcemy z wami się podzielić krótkim podsumowaniem jak przebiegło to wydarzenie 🙂

Nasza akcja trwała od połowy listopada do 2 grudnia, łącznie w naszej akcji udział wzięło 15 jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z całego powiatu Tatrzańskiego oraz Państwowa Straż Pożarna w Zakopanem. Wspólnie przygotowaliśmy ok.360 paczek dla dzieci które są pod opieką Ośrodków Pomocy Społecznej. Do naszych punktów zbiórek przyniesiono bardzo liczne dary w postaci maskotek, zabawek, gier planszowych oraz książeczek i wiele,wiele innych rzeczy. Podczas trwania naszej akcji, do udziału przyłączyły się jednostki z Gminy Rabka-Zdrój za co chcemy wam BARDZO PODZIĘKOWAĆ !!!! Po zakończeniu akcji druhowie ze wszystkich jednostek OSP, które brały udział w naszej akcji, spakowali paczki do aut i rozwieźli po gminach w powiecie Tatrzańskim. W ramach akcji odwiedziliśmy również Szpital Powiatowy im.dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem a dokładniej wszystkie dzieci na oddziale pediatrycznym. Nie jest to jedyne miejsce które odwiedzimy w najbliższym czasie, wszystkie miejsca będziemy wam przestawiać już wkrótce 🙂

Z tego miejsca w imieniu wszystkich druhen oraz druhów chcemy złożyć najserdeczniejsze podziękowania wszystkim tym, którzy przynieśli tyle licznych darów do naszych punktów zbiórek, bez tych darów nasza akcja by się nie odbyła oraz nie zobaczylibyśmy tak pięknych uśmiechów dzieci, które otrzymały te paczki. Dziękujemy również strażakom z Państwowej Straży Pożarnej, którzy również zaangażowali się do stworzenia tych prezentów. Pamiętamy również o naszych wspaniałych sponsorach, którzy nas bardzo miło przyjęli I wspomogli!!!

Ochotnicza Straż Pożarna Witów OSP KSRG Zakopane-Olcza OSP Stasikówka Osp Leśnica-Groń Ksrg OSP KSRG Białka Tatrzańska OSP Rzepiska 1 OSP KSRG Nowe Bystre OSP Czarna Góra OSP Jurgów OSP Dzianisz Górny Ochotnicza Straż Pożarna w Zębie OSP Bukowina Tatrzańska Osp KSRG Biały Dunajec OSP Rzepiska 2 KP PSP Zakopane