Ogólnopolski Turnieju Wiedzy Pożarniczej w Komendzie Powiatowej PSP w Zakopanem

W czwartek 16 marca w Komendzie Powiatowej PSP w Zakopanem odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężył nasz druh Adam Bendkowski, który w kwietniu będzie reprezentować powiat tatrzański na eliminacjach wojewódzkich w Wieliczce. Oprócz Adama w konkursie wystartowało jeszcze 4 członków naszej MDP. Wyniki naszych podopiecznych przedstawiają się następująco:

Szkoły podstawowe:
5. miejsce – Paweł Stopka
7. miejsce – Natalia Sobczyk

Gimnazja:
18. miejsce – Wojciech Rysula
25. miejsce – Bartłomiej Cudzich

Szkoły ponadgimnazjalne:
1. miejsce – Adam Bendkowski
6. miejsce – Dominika Tracz

Wszystkim naszym uczestnikom gratulujemy uzyskanych miejsc, a za Adama trzymamy kciuki aby na eliminacjach wojewódzkich poradził sobie równie dobrze jak na powiatowych