Pomoc Zespołowi Ratownictwa Medycznego przy ul. Pająkówka.

Dziś o godz. 10:30 nasza jednostka została zadysponowana do pomocy Zespołowi Ratownictwa Medycznego przy ul. Pająkówka.
Na miejsce udała się jedna rota przy użyciu Quada.

Ze względu na trudne warunki pogodowe oraz trudny dojazd ZRM nie mógł dojechać do pacjentki, która miała zasłabnąć. Do naszych działań należało przetransportowanie lekarza wraz z niezbędnym wyposażeniem medycznym za pomocą Quada, bezpośrednio do pacjentki. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, kobieta nie wymagała hospitalizacji a my wróciliśmy do jednostki.

⚠️⚠️ Przy okazji chcielibyśmy przestrzec aby uważać na dzisiejsze zapowiadane silne porywy wiatru, które obecnie miejscami osiągają już ok. 110 km/h. Prosimy o zabezpieczenie wszelkich przedmiotów, które mogą zostać porwane przez wiatr, nie pozostawiać samochodów zaparkowanych pod drzewami, także w miarę możliwości nie wychodzić z domu. 🌪🌪

Fot. Materiały własne
Fot. Podhale24/ Piotr Korczak