Poszukiwania zaginionego mężczyzny/ szczęśliwie zakończenie

Poszukiwania mężczyzny. (Aktualizacja)

Koniec poszukiwań

(Wszystko skończyło się szczęśliwie. Wieczorem mężczyzna odnalazł się w Podwilku w powiecie nowotarskim. Jest cały i zdrowy.)

W dniu dzisiejszym w godzinach popołudniowych trwały poszukiwania zaginionego 35-letniego mężczyzny który wyszedł rano z domu I do tej pory nie wrócił. W poszukiwaniach brały udział Policja, dwa zastępy z OSP Kościelisko, quad oraz zastępy z OSP Witów i JRG Zakopane.

Rysopis poszukiwanego :
Wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond, twarz pociągła, oczy niebieskie, brak znaków szczególnych. Ubrany był w koszulę w czerwono- czarną kratę oraz ciemne spodnie typu jeans. Brak znaków szczególnych.

Każdy kto posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Zakopanem pod nr 18 20 23 404 lub 997.

Fot. Piotr Korczak