Poszukiwania zagubionej kobiety w okolicach tras biegowych przy ul. Groń.

W dniu dzisiejszym o godz. 15:52 otrzymaliśmy zgłoszenie o zagubionej kobiecie w okolicach nowo budowanych tras biegowych przy ul. Groń. Do zdarzenia wyjechały zastępy GBARt Mercedes, GLM Ford Ranger i Quad.
Według pierwszych informacji starsza kobieta wyszła na spacer w miejsce gdzie straciła orientację. Gdy nie mogła poradzić sobie ze znalezieniem drogi zadzwoniła na numer alarmowy. Gdy dojechaliśmy na miejsce wraz z Policją rozdzieliliśmy się na poszczególne obszary i rozpoczęliśmy wspólnie poszukiwania. Na szczęście już po kilkunastu minutach na jednym z odcinków tras biegowych odnaleziono 78-letnią kobietę. Po zakończeniu poszukiwań przetransportowano kobietę do miejsca zamieszkania nieopodal miejsca zagubienia się.
Fot. Materiały własne
Fot. Tygodnik Podhalański

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *