Pożar samochodu osobowego przy ul. Karpielówka.

W piątek tuż przed godz. 6 zostaliśmy zadysponowani do pożaru samochodu osobowego na jednej z posesji przy ul. Karpielówka. Do zdarzenia wyjechał zastęp GCBARt Scania, natomiast drugi zastęp czekał w gotowości w koszarach.
Po dotatciu na miejsce zastano pożar komory silnika, który przenosił się już do wnętrza pojazdu. W pierwszej fazie działań rota w aparatach ODO podała prąd piany ciężkiej w natarciu, po chwili po uzyskaniu dostępu do wnętrza pojazdu podano drugi prąd wody. Po ugaszeniu pożaru skontrolowano oraz dokładnie przelalano wrak. Działania prowadziliśmy wspólnie z zastępem z JRG Zakopane
Fot. Piotr Korczak/Podhale24

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *