Przekazanie kolejnych 3 kompletów ubrania specjalnego Deva Tiger Plus z lekką kurtką Bushfire.

W czwartek 10 września w naszej remizie miało miejsce przekazanie na ręce zarządu kolejnych 3 kompletów ubrania specjalnego Deva Tiger Plus z lekką kurtką Bushfire.
Zakup był możliwy dzięki sołtysowi Kościeliska panu Mateuszowi Nędza Kubiniec wraz z całą radą sołecką, którzy na ten cel przekazali 12 tys. zł. Jest to kolejna pula ubrań, o której pisaliśmy prezentując nasze pierwsze komplety zakupione w ubiegłym roku. Już wtedy wspominaliśmy, że z funduszu sołeckiego zostały zarezerwowane środki na pozyskanie kolejnych ubrań specjalnych.
W tym miejscu w imieniu zarządu OSP Kościelisko oraz strażaków pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Panu Sołtysowi oraz całej radzie sołeckiej, za wsparcie i inwestycję w nasze bezpieczeństwo i komfort.
Dziękujemy! 👏🤝