Wakacyjne wizytacje w naszej jednostce

Okres wakacyjny obfituje w naszej jednostce nie tylko w wizyty zorganizowanych grup, ale także w częste odwiedziny pojedynczych osób. Turystyczny region w jakim się znajdujemy sprawia, że przez naszą remizę przewija się dużo osób przebywających na wakacjach, a chętnych aby zobaczyć nasze wyposażenie i trochę porozmawiać. Najczęściej odwiedzają nas inni strażacy, niektórzy wcześniej umawiają się na spotkania pisząc np na nasz profil, inni po prostu podchodzą widząc że jesteśmy na remizie, zdarzają się również całkiem postronne osoby, nie związane z pożarnictwem, które zaciekawiły się otwartymi garażami czy autami stojącymi na placu. Zawsze chętnie wszystkich oprowadzamy, pozwalamy zajrzeć do garażu, obejrzeć sprzęt czy zrobić sobie jakieś zdjęcia. Często jest to dobra okazja do porozmawiania, wymiany doświadczeń czy nawet zdobycia nowych znajomości