Zabezpieczenie Rajdu Pieszo-Rowerowego

W sobotę 26 października w Kościelisku odbyło się oficjalne otwarcie nowego szlaku rowerowego prowadzącego z Gubałówki przez Prędówkę do Kir. Z tej okazji zorganizowano „Otwarty Pieszo-Rowerowy Rajd Polsko-Słowacki w Polanach”. O godzinie 13 na starcie w ośrodku biathlonowym w Kirach stanęli uczestnicy pokonujący trasę pieszo, natomiast o 14 wyruszyli rowerzyści. Naszym zadaniem było zabezpieczenie wyścigu i udzielenie pomocy ewentualnym potrzebującym, na szczęście jednak nie było takiej konieczności. Dodatkowo w rajdzie wzięło udział kilku naszych druhów, pokonując trasę pieszo.

W zabezpieczeniu uczestniczyły SLRr Ford Ranger oraz quad.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us