APEL O POMOC

W minioną niedzielę w pożarze wywołanym uderzeniem pioruna dorobek życia stracił strażak OSP Podczerwone. Organizowana jest akcja pomocy, do której czynnie się włączamy. Potrzebne są materiały budowlane – deski, łaty, śruby, gwoździe, folia, styropian, płyty karton-gipsowe i OSB. Osoby które byłyby w stanie pomóc mogą przekazywać te materiały do punktu zbiórki przy naszej remizie oraz przy remizie OSP Witów.

Istnieje także możliwość pieniężnego wsparcia pogorzelców. Wpłat można dokonywać na konto Fundacji Majowe Granie na nr rachunku 25 1020 3466 0000 9202 0096 3884 z dopiskiem „dla Pogorzelców z Podczerwonego”.

https://goral.info.pl/strazacy-z-gminy-koscielisko-apeluja-o-pomoc-rodzinie-poszkodowanej-podczas-pozaru-w-podczerwonem/?fbclid=IwAR0gwegwGgIBQQJMXfYYbBJCV55EjECUf-6ezUEP_f03eVqu__rY3DnXR24