Dachowanie auta przy ul. Strzelców Podhalańskich.

W nocy z 22/23.01 kilkanaście minut po północy nasza jednostka otrzymała zgłoszenie o dachowaniu auta przy ul. Strzelców Podhalańskich. Do zdarzenia wyjechał zastęp GBARt Mercedes.
Początkowe zgłoszenie jakie wpłynęło było mało precyzyjne i mówiło o dachowaniu pojazdu na drodze z Kościeliska do m. Witów, dlatego do zdarzenia zadysponowano również zastęp OSP Witów. Po dotarciu ma miejsce zastano pojazd leżący na dachu poza jezdnią. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz opatrzeniu osób które podróżowały samochodem. Na szczęście w wyniku wypadku nikt nie został ranny, wszyscy opuścili pojazd o własnych siłach. Dalsze działania polegały na uprzątnieciu pozostałości z pojazdu oraz kierowaniu ruchem. Auto zostało zabrane przez pomoc drogową. W działaniach brał udział zastęp z JRG Zakopane, OSP Witów oraz Policja.
Fot. Mat. Własne