Drodzy mieszkańcy Gminy Kościelisko !!

Zwracamy się do was z bardzo ważną prośbą.
Jeśli potrzebujecie naszej pomocy jako Straży Pożarnej🚒 lub każdej innej instytucji działającej w trosce o wasze zdrowie oraz bezpieczeństwo tj. Pogotowie Ratunkowe🚑, Policja🚓 oraz TOPR🚁,- wzywając nas na pomoc poinformuj przyjmującego zgłoszenie czy ktoś ze środowiska lub otoczenia, do którego mamy się udać jest poddany kwarantannie lub ma podejrzenia, że posiada wirusa COVID-19. ‼
Tą informacją możecie uchronić nie tylko nas ale także nasze rodziny i bliskich.👨‍👩‍👧‍👦👵👴
Prosimy również żeby bez konieczności nie wychodzić z domów aby uchronić się przed ewentualnym zarażeniem. ⛔‼
🌐➡️Zapraszamy do śledzenia na bieżąco ważnych informacji dot. m.in. funkcjonowania ośrodków zdrowia na terenie gminy oraz wszelkiej udzielanej pomocy przez MOPS – wszystko to na stronie internetowej
GMINA Kościelisko