Gniazda os w budynków mieszkalnych przy ul. Budzówka.

W dniu dzisiejszym o godz. 10:30 nasza jednostka została zadysponowana do gniazda os w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Budzówka. Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBARt Mercedes.

Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu przystąpiliśmy do niezbędnych prac rozbiórkowych w celu zlokalizowania gniazda owadów. Po znalezieniu gniazda bezpiecznie je usuneliśmy a w drodze powrotnej do remizy wypuściliśmy do ich naturalnego środowiska leśnego.

Przed kilkoma dniami wcześniej nasza jednostka otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonej Pani, że od kilku dni nie widziała sąsiada w jednym z mieszkań przy ul. Nędzy Kubińca. Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu przystąpiliśmy do otwarcia mieszkania. W środku na szczęście nie zastaliśmy nikogo. Gdy kończyliśmy swoje działania na miejscu zdarzenia pojawił się właściciel mieszkania cały I zdrowy. Działania prowadziliśmy wspólnie z Policją.