Kolizja dwóch pojazdów na ul. Nędzy Kubińca

W naszej Gminie Kościelisko trwają przygotowania do VI etapu Tour de Pologne. Od kilku dni strażacy przygotowywują I zabezpieczają trasę po której będą poruszać się kolarze.

Podczas dzisiejszego objazdu trasy przez zastęp GLM Ford Ranger natrafiliśmy na kolizję dwóch pojazdów na ul. Nędzy Kubińca. Na miejsce zadysponowano zastęp z JRG Zakopane. W wyniku kolizji jedno z dzieci odniosło obrażenia dlatego na miejsce zadysponowano ZRM. Do czasu przyjazdu karetki udzieliliśmy pierwszej pomocy dziecku. Jak się później okazało na szczęście obrażenia nie były poważne a dziecko zaopatrzono na miejscu zdarzenia. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu płynów eksploatacyjnych z pojazdów. Dalsze czynności podjeła Policja.

🔜🚵 Dziś wieczór na stronie opublikujemy pełną informację odnośnie jutrzejszych utrudnień na drogach oraz gdzie będzie można zobaczyć zmagania kolarzy podczas VI etapu Tour de Pologne, gdzie meta wyścigu będzie miała miejsce w naszej miejscowości.