Mężczyzna wkręcony przez wałek przekaźnikowy

We wtorek 13 grudnia 2016 r. o godz 10:37 zostaliśmy zadysponowani na ul. Przewodnika Krzeptowskiego w Zakopanem, tuż przy granicy z Kościeliskiem, gdzie wg zgłoszenia mężczyzna został wciągnięty do maszyny. Po dotarciu na miejsce okazało się, że poszkodowany został złapany za rękaw przez wałek przekaźnikowy napędzający maszynę do podnoszenia drewna, a następnie owinięty wokół wałka aż do zaklinowania między wałkiem a ramą maszyny. Na szczęście mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń i jeszcze przed przybyciem służb został oswobodzony przez osoby postronne. Przytomny, z ogólnymi potłuczeniami i rozcięciami naskórka trafił pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego, pomoc została także udzielona mężczyźnie który podczas uwalniania poszkodowanego doznał obrażeń rąk.

Siły i środki:

GBARt 2,5/24 Mercedes Atego

GBARt 2,5/24 Renault Midlum JRG Zakopane

Pogotowie Ratunkowe

Policja