Odwiedziny naszej jednostki przez młodzieżowe drużyny pożarnicze

Okres wakacyjny sprzyja odwiedzinom naszej jednostki. W ostatnim czasie gościliśmy dwie grupy młodzieży przebywające na obozach w Kościelisku. W pierwszym przypadku były to młodzieżowe drużyny pożarnicze z powiatu łukowskiego w woj. Lubelskim. Była to kolejna wizyta osób z tego powiatu, w maju gościliśmy samorządowców oraz przedstawicieli PSP i OSP, teraz te same osoby zabrały do nas młodzież. Drugą grupą również były młodzieżowe drużyny pożarnicze, tym razem z powiatu konińskiego w woj. Wielkopolskim. W obydwu przypadkach gościom zaprezentowano wyposażenie i remize, a także przedstawiono specyfikę rejonu, jednostki i wyjazdów. Podczas pierwszej wizyty dodatkowo była obecna nasza młodzieżówka, dzięki czemu możliwa była wzajemna wymiana doświadczeń.