Odwiedziny Zastępcy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. mgr inż. Paweł Sejmej

Podczas odbywania się warsztatów szkoleniowych, naszą jednostkę odwiedził Zastępca Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP mł. bryg. mgr inż. Paweł Sejmej wraz z Sekretarzem Gminy Kościelisko Mariuszem Koperskim. Strażacy otrzymali podziękowania za wszystkie prowadzone dotychczas działania ratowniczo-gaśnicze oraz za pełną gotowość bojową.

Podczas uroczystego zakończenia ćwiczeń, mł. bryg. mgr inż. Paweł Sejmej złożył na ręce Wójta Gminy Kościelisko pana Bohdana Pitonia, podziękowania za udostępnienie obiektu do ćwiczeń oraz ich organizację. Szczególne podziękowania trafiły również do Komendy PSP w Zakopanem oraz strażaków z OSP Kościelisko.

Fot. KP PSP Zakopane