Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej 2016

W dniu 31 marca w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zakopanem po raz kolejny odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W konkursie wzięło łącznie 68 uczniów.  Eliminacje już tradycyjnie odbyły się w trzech kategoriach wiekowych tj. szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Konkurs rozpoczął się od testu pisemnego, który wyłonił finalistów z każdej grupy wiekowej. Najlepsi zawodnicy w części finałowej konkursu odpowiadali na wylosowane pytania przed komisją.

W konkursie brali udział podopieczni naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej oraz nasza druhna i druh. W ich przygotowaniu i szkoleniu uczestniczyli Kazimierz Sobczyk, Hubert Możdżeń oraz Kamil Dłużeń

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów,Wójt Bohdan Pitoń oraz zarząd OSP Kościelisko.

Szkoły podstawowe:

Miejsce 2.Paweł Stopka