Pożar sadzy przy ul. Rysulówka.

Wczorajszego wieczora o godz. 18:07 otrzymaliśmy wezwanie do pożaru sadzy przy ul. Rysulówka. Do zdarzenia wyjechał zastęp GBARt Mercedes. Działania prowadziliśmy wspólnie z JRG Zakopane.
Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu przystąpiliśmy do zabezpieczenia miejsca zdarzenia a następnie udaliśmy się na dach w celu udrożnienia przewodu kominowego. Podczas gdy pierwsza rota prowadziła działania na dachu w tym samym czasie druga rota w aparatach ODO przystąpiła do gaszenia sadzy najpierw przy pomocy gaśnicy A następnie poprzez podanie prądu wody za pomocą lancy kominowej. Po ugaszeniu pożaru oraz udrożnieniu przewodu kominowego sprawdziliśmy cały budynek za pomocą kamery termowizyjnej oraz miernika wielogazowego.
Fot. mat. własne

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *