Recertyfikacja kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy

W dniu wczorajszym w naszej remizie odbyła się recertyfikacja kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy, w której uczestniczyły trzy jednostki z Gminy Kościelisko tj. OSP Kościelisko, OSP Witów oraz OSP Dzianisz Dolny. Recertyfikacja była prowadzona jak zawsze pod okiem wspaniałego instruktora Paweł MickowskiPrzed Karetką. Podczas kursu ćwiczyliśmy i przypominaliśmy sobie postępowanie przy różnych sytuacjach, które mogłyby zagrażać życiu lub zdrowiu. Zajęcia obejmowały zagadnienia teoretyczne oraz ćwiczenia praktyczne. Na sam koniec został przeprowadzony test wiedzy, który wszyscy pomyślnie zdali.

https://www.facebook.com/PrzedKaretka/

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *