Strażackie utrudnienia pielgrzymkowe

W niedzielę 2 czerwca kierowców jadących przez Zakopane do Kościeliska czekają utrudnienia w ruchu drogowym. A to za sprawą strażackiej pielgrzymki.Straż Pożarna organizuje doroczną pielgrzymkę dla fajermanów z całego regionu i ze Słowacji. Wozy bojowe przejadą spod Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, przez Kościelisko pasmem Gubałówki po Papieskim Szlaku przez Ząb, Sierockie, Bańską Wyżną, Niżną, Maruszynę i wjadą do Ludźmierza.

Zbiórka wozów strażackich pod sanktuarium na Krzeptówkach rozpocznie się w niedzielę o godz. 10. Już w tym czasie kierowcy mogą mieć problem z przejechaniem trasą strażackiej pielgrzymki. Utrudnienia mogą potrwać na trasie pielgrzymki do godz. 12.30. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia.

rav

Napisz komentarz