Strażackie utrudnienia pielgrzymkowe

W niedzielę 2 czerwca kierowców jadących przez Zakopane do Kościeliska czekają utrudnienia w ruchu drogowym. A to za sprawą strażackiej pielgrzymki.Straż Pożarna organizuje doroczną pielgrzymkę dla fajermanów z całego regionu i ze Słowacji. Wozy bojowe przejadą spod Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach, przez Kościelisko pasmem Gubałówki po Papieskim Szlaku przez Ząb, Sierockie, Bańską Wyżną, Niżną, Maruszynę i wjadą do Ludźmierza.

Zbiórka wozów strażackich pod sanktuarium na Krzeptówkach rozpocznie się w niedzielę o godz. 10. Już w tym czasie kierowcy mogą mieć problem z przejechaniem trasą strażackiej pielgrzymki. Utrudnienia mogą potrwać na trasie pielgrzymki do godz. 12.30. Organizatorzy przepraszają za utrudnienia.

rav

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *