Drodzy mieszkańcy Kościeliska ⚠️

Przez ostatnie dwie niedziele odwiedziliśmy wasze domy z kalendarzami strażackimi, wraz z życzeniami wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku 2020.
Z tego miejsca od wszystkich strażaków OSP Kościelisko składamy serdeczne podziękowania za ciepłe przyjęcie nas w waszych domach oraz za wszelkie datki na rzecz naszej jednostki. Czujemy się docenieni oraz zmotywowani do dalszej pracy na rzecz naszej miejscowości i mieszkańców. 👨‍🚒👩‍🚒

Niestety, nie wszyscy mieszkańcy byli w tym czasie obecni. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wesprzeć naszą jednostkę i wzbogacić się o nasz kalendarz zapraszamy serdecznie w najbliższą sobotę tj. 14.12 do naszej jednostki w godzinach między 18-20.

DZIĘKUJEMY- STRAŻACY OSP KOŚCIELISKO 👨‍🚒🚨

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *