Kolizje aut ul. Pod Blachówką oraz ul. Czajki

W dniu wczorajszym na Tatrzańskich drogach panowały bardzo złe warunki, ze względu na obfite opady śniegu. W naszej miejscowości miały miejsce dwie kolizje w których zderzyło się w sumie 7 pojazdów. Do obydwu zdarzeń wyjeżdżał zastęp GCBARt Scania oraz zastęp GBARt z JRG Zakopane.

Pierwsza kolizja miała miejsce o godz. 10:45 na ul. Pod Blachówką, Tam zderzyły się trzy pojazdy. Jedno z aut wpadło w poślizg I staneło w poprzek drogi, a następne auta jadące z góry najechały w tym samym czasie na auto blokujące drogę.

Druga kolizja miała miejsce o godz. 14:05 na ul. Czajki, gdzie zderzyły się cztery pojazdy. W obu kolizjach nikt na szczęście nie ucierpiał oraz nie doszło do żadnych poważniejszych szkód. Naszym zadaniem w obu przypadkach było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz pomoc w udrożnieniu dróg.

Na drogach wciąż panują trudne warunki dlatego przestrzegamy wszystkich kierowców i prosimy o ostrożną jazdę.

Fot. Marcin Szkodziński