Konkurs Strażak Roku Województwa Małopolskiego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej informuje, iż w dniu 14 maja br. ruszył organizowany przez Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych woj. małopolskiego konkurs pt: „Najpopularniejszy Strażak Województwa Małopolskiego”. Partnerami konkursu są: Marszalek Województwa Małopolskiego oraz Małopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej.

Konkurs ma na celu pokazanie i uhonorowanie strażaków OSP i PSP, którzy w sposób szczególny w danym miesiącu wyróżnili się w działaniach ratowniczych.

Pierwszy wybór „Strażaka miesiąca” maja, zostanie przeprowadzony do dnia 10 czerwca br., a ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody zostanie dokonane w obecności Marszałka Województwa, Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz Prezesa ZOW ZOSP RP w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie.

Załączniki:

karta – Strażak miesiąca+ regulamin ostateczne (1).doc