Osoby przygniecione przez samochód, Zakopane

30 grudnia 2014 roku przed godziną 15 zostaliśmy zadysponowani na ul. Powstańców Śląskich w Zakopanem, gdzie na jednym z parkingów w pobliżu hotelu Mercure miało dojść do przygniecenia kobiety przez samochód. Brak dokładnej lokalizacji oraz duży ruch utrudniły znalezienie miejsca zdarzenia, ostatecznie okazało się, że do zdarzenia doszło na parkingu przy dolnej stacji wyciągu na Polanie Szymoszkowej. Po przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że źle zabezpieczony samochód osobowy stoczył się z parkingu zabierając ze sobą dwie osoby, kobietę z dzieckiem. Na szczęście żadna z poszkodowanych osób nie została bezpośrednio przygnieciona przez samochód. Po udzieleniu pomocy przekazano je zespołowi pogotowia ratunkowego.

Siły i środki:

GBARt 2,5/24 Mercedes Atego
GBARt 2,5/24 Renault Midlum JRG Zakopane
Pogotowie Ratunkowe
Policja