Pożar budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Czajki

W poniedziałek o godz. 17:24 nasza jednostka otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalno-usługowego przy ul. Czajki W naszej miejscowości. Do zdarzenia wyjechał zastęp GBART Mercedes , GCBART Scania A także zastępy z JRG Zakopane, OSP Dzianisz Górny i OSP Witów.

Po dotarciu na miejsce i rozpoznaniu przystąpiono do działań ratowniczo-gaśniczych – dwie roty w aparatach ODO weszły do środka w celu znalezienia i ugaszenia źródła pożaru, natomiast kolejna rota przystąpiła do działań z zewnątrz na dachu budynku. W wyniku pożaru jedna osoba została zabrana do szpitala. Spaleniu uległo pomieszczenie kuchenne oraz salon.

Fot. Materiały własne
Fot. Piotr Korczak

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *