Pożar budynku, Witów

W niedziele 21 czerwca 2015 roku kilkanaście minut po godzinie 20 zostaliśmy zadysponowani do pożaru drewnianego budynku w Witowie u wylotu Doliny Chochołowskiej, w którym mieścił się punkt gastronomiczny. Po dotarciu na miejsce stwierdzono, że ogniem objęty jest parter i natychmiast przystąpiono do działań. Do środka wprowadzono ratowników w aparatach ODO oraz podano łącznie 3 prądy wody, w tym jeden do schładzania wyniesionych butli z gazem. Po ugaszeniu płomieni sprawdzono czy ogień nie przeniósł się na poddasze a następnie całe pogorzelisko skontrolowano przy pomocy kamery termowizyjnej.

Siły i środki:
GBARt 2,5/24 Mercedes Atego
GCBA 13/48 Steyr
GBARt 2,5/24 Renault Midlum JRG Zakopane
GCBA 9,5/65 MAN TGS JRG Zakopane
GBA 2/25 Renault Midliner OSP Witów
GCBA 13/48 Steyr OSP Witów
Pogotowie Energetyczne
Policja