Wypadek samochodowy, ul. Strzelców Podhalańskich

W nocy z piątku na sobotę, około godz. 1:30, zostaliśmy zadysponowani zastępem GBARt Mercedes do wypadku samochodowego na ul. Strzelców Podhalańskich, pomiędzy stacją BP a wlotem Doliny Kościeliskiej. Po dojeździe na miejsce zastano samochód osobowy, który wypadł z drogi, zniszczył drewniane ogrodzenie i spadł z kilkumetrowego nasypu zatrzymując się ostatecznie na dachu. Działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy dwóm osobom poszkodowanym, które następnie przekazano załodze karetki pogotowia. Ich obrażenia na szczęście nie okazały się poważne.

 

Siły i środki:

GBARt 2,5/24 Mercedes Atego

GBARt 2,5/24 Renault Midlum JRG Zakopane

Pogotowie Ratunkowe

Policja

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *