Zakopane, zderzenie 3 pojazdów na Krzeptówkach

W dniu 18 marca kilkanaście minut po godzinie 17 zostaliśmy zadysponowani dwoma zastępami do zderzenia trzech pojazdów w Zakopanem na Krzeptówkach. W momencie przybycia na miejscu były już obecne zastępy JRG Zakopane oraz zespoły ratownictwa medycznego, które udzielały pomocy poszkodowanym, według relacji świadków zachodziło prawdopodobieństwo że jeden z uczestników wypadku w szoku oddalił się z miejsca zdarzenia. Przystąpiono do jego poszukiwań, jednak po dokładnym zweryfikowaniu informacji okazała się ona nieprawdziwa. Do szpitala zostały odwiezione 3 osoby podróżujące jednym z samochodów, na szczęście ich obrażenia nie okazały się poważne. Dalsze działania polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w organizacji ruchu ze względu na całkowite zamknięcie drogi.

Siły i środki:

GLM Ford Ranger

GBARt 2,5/24 Mercedes Atego

GBARt 2,5/24 Renault Midlum JRG Zakopane

GBA 2/20 Star 1466 JRG Zakopane

Pogotowie Ratunkowe

Policja