Poszukiwaniach 24-letniego mężczyzny w Kościelisku.

W dniu wczorajszym po godzinie 21 zostaliśmy zadysponowani do pomocy Policji w poszukiwaniach 24-letniego mężczyzny.
Do działań udaliśmy się zastępami GLM, GBARt i quadem. Po dotarciu do punktu koncentracji w rejonie Prędówki od policji uzyskaliśmy informacje o okolicznościach zdarzenia i osobie poszukiwanej. Następnie rozpoczęto poszukiwania, które objęły swoim zasięgiem Prędówkę, Pitoniówkę, Butorowy Wierch, Polanę Pająkówkę i ul. Mocarni. Po pewnym czasie osoby postronne poinformowały nas, że w rejonie Butorowego prawdopodobnie widziały poszukiwanego. Informacja ta potwierdziła się, w rejonie górnej stacji kolejki natrafiono na mężczyznę. Ze względu na jego stan zdrowia na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, które zabrało go do szpitala.
W poszukiwania oprócz nas zaangażowano także zastępy i quady z JRG Zakopane i OSP Dzianisz Górny, dodatkowo kolejnego quada udostępnił jeden z naszych strażaków.