Tragedia w centrum Zakopanego. Młody motocyklista nie żyje

Ok. godz. 20 na dolnych Alejach 3 Maja w Zakopanem doszło do tragicznego wypadku.

Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Mimo reanimacji nie udało się uratować 19-latka kierującego motocyklem.

24-letni mieszkaniec Łodzi jechał osobową hondą Alejami 3 Maja w stronę ul. Nowotarskiej. W pewnej chwili najprawdopodobniej próbował zawrócić i zajechał drogę 19-letniemu mężczyźnie z Wrocławia, który poruszał się na motocyklu także marki honda. Doszło do tragicznego zderzenia – mówi podinspektor Kazimierz Pietruch, rzecznik prasowy zakopiańskiej policji. 24-latek był trzeźwy, z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala.
Na miejsce oprócz pogotowia i policji przyjechali strażacy. Okoliczności wypadku bada prokurator. Na razie przejazd Alejami 3 Maja jest utrudniony.
tekst P

W galeri zdjęcia z wyżej opisanej akcji.