Wypadek samochodowy, Dzianisz

1 listopada kilkanaście minut po godzinie 16 zostaliśmy zadysponowani do wypadku na drodze prowadzącej z Gubałówki w stronę Dzianisza. Po dojeździe na miejsce zastano czołowe zderzenie dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło na łuku drogi. Natychmiast zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz zaczęto udzielać pomocy osobom poszkodowanym. Po chwili na miejsce dotarł zastęp JRG Zakopane oraz karetki, które sukcesywnie zabierały kolejnych rannych. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób, w tym kobieta w 7. miesiącu ciąży. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu do czasu zakończenia policyjnych czynności a następnie uprzątnięciu jezdni. Jak się okazało, sprawca wypadku był pod wpływem alkoholu, badanie wykazało ponad 2 promile.

W działaniach uczestniczyły GBARt 2,5/24 Mercedes Atego, GBARt Renault Midlum z JRG Zakopane, 4 karetki pogotowia ratunkowego z Zakopanego, Czarnego Dunajca i Stasikówki oraz policja.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us