Zabezpieczenie Rajdu Pieszo-Rowerowego

W sobotę 26 października w Kościelisku odbyło się oficjalne otwarcie nowego szlaku rowerowego prowadzącego z Gubałówki przez Prędówkę do Kir. Z tej okazji zorganizowano „Otwarty Pieszo-Rowerowy Rajd Polsko-Słowacki w Polanach”. O godzinie 13 na starcie w ośrodku biathlonowym w Kirach stanęli uczestnicy pokonujący trasę pieszo, natomiast o 14 wyruszyli rowerzyści. Naszym zadaniem było zabezpieczenie wyścigu i udzielenie pomocy ewentualnym potrzebującym, na szczęście jednak nie było takiej konieczności. Dodatkowo w rajdzie wzięło udział kilku naszych druhów, pokonując trasę pieszo.

W zabezpieczeniu uczestniczyły SLRr Ford Ranger oraz quad.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *